Squad Busters Çıktı!

Squad Busters Çıktı!

Supercell'in uzun süredir beklenen, tüm evrenlerindeki karakterleri barındırdığı oyunu olan Squad Busters çıktı! Çeşitli haritalar ve oyun modlarıyla, saatlerce dahi oynasanız hiçbir şekilde sıkılıp bırakmayacağınıza eminiz.

Squad Busters Altın Nedir?

Squad Busters Altın Nasıl Satın Alınır?

Squad Busters Bedava Altın Nasıl Kazanılır?

  • 1.Squad Journey

  • 2.Günlük Görevler

  • 3.Lobi Sandıkları

  • 4.Gem Pass

Squad Busters Altın Harcama Stratejisi

  • 1.Değerli ve Nadir Ürünlere Harcama Yapın

  • 2.Kazanma Serinizi Korumak

  • 3.Günlük Görevlerinize Önem Verin

Supercell'in uzun süredir beklenen, tüm evrenlerindeki karakterleri barındırdığı oyunu olan Squad Busters çıktı! Çeşitli haritalar ve oyun modlarıyla, saatlerce dahi oynasanız hiçbir şekilde sıkılıp bırakmayacağınıza eminiz. Oyun sonlarında sandık haklarınızı kullanabilir ve epic, ender karakterler elde edebilir karakterlerinizi geliştirebilirsiniz. Squad Busters Altın Satın Al işlemi gerçekleştirerek, oyun mağazası üzerinden oyunun sizlere sunduğu içerikleri satın alabilir, biten sandık haklarınızı Squad Busters Altın ile doldurabilirsiniz. Sizler de bu macerada rakiplerinize karşı hızlı bir şekilde gelişebilmek adına altın satın alabilirsiniz.


Squad Busters Çıktı!


Squad Busters Altın Nedir?

Squad Busters Altın Nedir? Oyunun sizlere sunduğu market üzerindeki içerikleri, karakterleri oyun hesabınızdaki altınlar ile alabilirsiniz. Ek olarak oyun sonlarında sizlere sunulan sandık haklarınız bittiğinde, sandık haklarınızı tazelemek adına altın ile sandık hakkı satın alabilir ve girdiğiniz maçta kaybetmeniz durumunda serinizi altın vererek devam ettirebilirsiniz.


Squad Busters Altın Nasıl Satın Alınır?

Squad Busters Altın Nasıl Satın Alınır? Oyun içerisinden market üzerinden almak istediğiniz ürüne dokunup satın alabilirsiniz. Ek olarak güvenilir bir şekilde, sizlere en uygun birden fazla ödeme seçeneğini tercih ederek, hızlı teslimat için Skyepin.com sitemiz üzerinden Squad Busters Altın Satın Al kategorisi üzerinden satın alım gerçekleştirebilirsiniz.


Squad Busters Bedava Altın Nasıl Kazanılır?

Squad Busters Bedava Altın kazanmanın birden fazla yöntemi mevcuttur. Squad Busters Satın Al işlemi gerçekleştirmek, gelişiminizi daha hızlı bir hale getirse de oyun üzerinden de ücretsiz altın kazanmanız mümkündür;


1.Squad Journey

Squad Journey, seviye atladıkça oyunculara bedava altın kazandıran bir ilerleme sistemidir. 90 seviyelik bir yol katettiğiniz bu sistemde ilerleyerek altın edebilirsiniz.


2.Günlük Görevler

Günlük görevlerinizi tamamlayıp her gün belirli miktarda bedava altın elde edebilirsiniz.


3.Lobi Sandıkları

Oyunun ana ekranında bulunan lobinizde belirli aralıklarla ortaya çıkan sandıkları açabilirsiniz. Bu sandıkları açıp altın ve diğer ödülleri ücretsiz şekilde kazanabilirsiniz.


4.Gem Pass

Gem Pass, Squad Busters Savaş Bileti diyebiliriz. Gem Pass üzerinde ücretsiz adımları tamamlayabilir ve ücretsiz Squad Busters altın ve diğer ödülleri kazanabilirsiniz. Eğer ki ücretli olan Gem Pass'i kullanırsanız bu durumda alacağınız ödüllerin ve altınların değeri de artmaktadır. Gamepass ( Super Pass ) Satın Almak için Skyepin.com 'u ziyaret edebilirsiniz.


Squad Busters Altın Harcama Stratejisi

Squad Busters'ta altınlarınız ne kadar çok olsa da aslında en önemlisi bu altınları planlı şekilde harcamaktır.


1.Değerli ve Nadir Ürünlere Harcama Yapın

Squad Busters'ta değeri yüksek ve nadir ürünleri satın alma ihtimaliniz olduğunda çekinmeden satın alabilirsiniz. Squad Busters'ta hızlı gelişim ve rakiplerinize karşı üstün olabilmeniz için ileriye dönük harcama yapmak adına değerli ve nadir ürünleri satın alabilirsiniz.


2.Kazanma Serinizi Korumak

Uzun bir kazanma serisi yakalamanız, bu seriyi elde tutmanız sizlere yüksek seviyede avantaj sağlar. Bu durumda elinizden geldiğince maçlarınızı iyi durumda bitirin, kaybetmeniz durumunda altın ile kazanma serinizi devam ettirebilirsiniz.


3.Günlük Görevlerinize Önem Verin

Günlük görev demek, günlük ücretsiz altın demek. Günlük görevlerinizi gerçekleştirmeye odaklı olun. Görevleri yapmak oyun içi gelişiminizi de hızlandırmanıza destek olur.Champions 2023 Yayında En ucuza satın al!
Champions 2023 Yayında En ucuza satın al!

Champions 2023 Satın Al! En ucuz Champions seti KysuPin den satın alabilirsiniz, Champions 2023 Ne zaman çıkacak sorunuzun yanıtı işte burada!