Category

: Mobile Legends

Description

Mobile Legends Bang Bang Nedir?

Mobile Legends Bang Bang, Moonton tarafından geliştirilen bir Moba oyunudur. Bu oyun online olarak birçok platform üzerinden ücretsiz bir şekilde oynanabilmektedir. ANDROİD ve IOS cihazlar için de üretilen bu oyun, emulator aracılığıyla PC üzerinden oynanabilmektedir. Mobile Legends Bang Bang, daha kolay bir şekilde oynanabilen kapsamlı mobil oyunlar içerisinde yer almaktadır.5’er kişilik iki takımı karşı karşıya getiren bu oyunda amaç; 3 adet koridorda bulunan kuleleri yıkmak, koridorları aşmak ve çekirdeği yok etmek. Bu amaca ulaşan ve çekirdeği yok eden ilk 5’li takım oyunu kazanmaktadır. Mobile Legends'da sizler de indirimli mlbb elmas fiyatlarıyla eşsiz kostümler almak isterseniz Skyepin üzerinden Mobile Legends Elmas Satın Al işlemi gerçekleştirebilirsiniz.


Mobile Legends Nasıl İndirilir?

Mobile Legends Bang Bang oyununu indirmek için telefonunuza bağlı olarak Google Play Store ya da App Store uygulamasını tercih edebilirsiniz. Bu oyun tamamen ücretsiz bir şekilde bu platformlar üzerinden indirilebilir. Ek olarak Mobile Legends oyununu bilgisayar üzerinden oynamak için emulatör de indirebilirsiniz. Emülatör sayesinde mobil platformlar için üretilmiş olan Mobile Legends PC üzerinden oynayabilirsiniz. Oyunu indirmek için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz;


  • Google Play Store veya AppStore uygulamasına girin,Ardından hesabınıza giriş yapın
  • Arama bölümüne gelerek Mobile Legends Bang Bang yazın,Arama sonucunda ilk sıraya çıkan oyuna tıklayın
  • Ardından yükle veya indir butonuna tıklayarak oyunu indirin.Mobile Legends Bang Bang Sistem Gereksinimleri Nedir?

Mobile Legends Bang Bang 3 farklı platformda oynanabilen bir oyunudur. Bu nedenle oyunu oynamak için farklı sistem gereksinimlerine ihtiyaç duyulabilmektedir.


Android cihazlarda oyunun oynanması için sistem gereksinimleri şu şekildedir;

  • İşletim Sistemi: En düşük ANDROİD sürümü 4.0.3 olmalıdır.Ram: 1GB RAM bulunmalıdır.Depolama: 880 mb boş alan olmalıdır.


IOS cihazlarda Mobile Legends Bang Bang oynamak isteyen oyuncuların iPhone 6 ve 1 GB boş alana ihtiyaçları bulunmaktadır.


Mobile Legends PC için sistem gereksinimleri ise şu şekildedir;

İşletim sistemi: Windows 7/8/10

Ram: 2 GB RAM ya da daha fazlası

Depolama: 5 GB boş alan

İşlemci Türü: İntel Dual işlemci ya da AMD Processor


Yukarıdaki sistem özelliklerine sahip olan bilgisayarlarda Bluestacks ve benzer uygulamalara da ihtiyaç bulunmaktadır.


Mobile Legends Bang Bang Elmas Nedir?

Mobile Legends elmasları, yeni kahramanların kilitlerini açmaya, kahramanları geliştirmeye ve çeşitli ekipmanlar almaya yaramaktadır. Sizler de bu avantajlardan yararlanmak için en uygun fiyatlı Mobile Legends Bang Bang Elmasları Skyepin üzerinden alabilirsiniz.


Mobile Legends Elmas Satın Al

Mlbb elmas satın almak için öncelikle ihtiyacınıza ve bütçenize göre Mobile Legends elması tercih edip sepetinize ekleyebilirsiniz. Devamında sepetinize gidip sizlere uygun ödeme yöntemleri üzerinden ödemenizi gerçekleştirip siparişinizi tamamlayabilirsiniz. Birden fazla ödeme yöntemleriyle, anında teslimat ve indirimli fiyatlarla, güvenli bir şekilde Skyepin Mlbb Elmas Satın Al işlemi gerçekleştirebilirsiniz.


Mlbb Elmas Fiyatları

Mlbb Elmas Fiyatları, oyundaki fiyatlara ve almak istediğiniz Mobile Legends Elmas miktarına göre değişiklik göstermektedir. Skyepin üzerinden İndirimli Mobile Legends Elmas Satın Al işlemi gerçekleştirerek birden fazla ödeme yöntemiyle, anında teslimat ile güvenli alışveriş politikasıyla işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Sizler için Mobile Legends Elmas Fiyatları liste şekilde paylaştık:


read more...