Category

: Pubg Mobile

Description

Pubg Mobile UC Nedir

Pubg Mobile UC Tencent tarafından satışa sunulan oyunun özel bir para birimidir. Kısaca UC Olarak adlandırılan satın aldığınız oyun parasını ile Royale Pass, Kostüm, Skin v.b diğer UC İle satın alınan market alışverişlerinde kullanabilirsiniz.

 

PUBG Mobile ID Yükleme Satış Sözleşmesi


* Yukarıda belirtilen fiyatlar ve ürünler UC ID Yükleme ürünleri için güncel fiyatlardan ibarettir. Yükleme talebi alındığı zaman ortalama 30 dakika içinde hesabınıza yüklenecektir.

* PUBG Mobile UC ID yükleme ürünleri sadece bölgesi ve konumu türkiye olan hesaplar için özeldir yaşanılan aksaklıktan Skyepin sorumlu tutulamaz.

* Bölgesi türkiye olmayan kullanıcılar PUBG Mobile UC Epin kategorisinden sipariş vermelidir.

* Kişi siparişi verdikten sonra tüm bu şartları okumuş ve kabul etmiş sayılmaktadır.

* Her ürünü teker teker sipariş vermeniz gerekmektedir. Ürünler tek bir sepet için geçerlidir.

 

Pubg Mobile UC Epin hakkında bilinmesi gerekenler.

* UC Epin olarak adlandırılır ve PUBG UC Epinler satın aldıktan sonra anında teslim edilmektedir.

* Mesai saati içerisinde sipariş verilen ürünler stokta varsa epin olarak teslim edilir yoksa bir sonra ki iş saatinde hesabınıza tanımlanır.

* Bazı durumlarda Skyepin ürünleri güvenlik kontrolü sebebiyle 15 dakika bekletebilir ve iptal edebilir.

* UC Epin siparişinizde ID'nizi yanlış girmeniz sonucunda oluşucak problemler size aittir Skyepin sorumluluk kabul etmemektedir.

 

Pubg Mobile Arkadaşa UC Gönderme Hediye Gönderme

Pubg Mobile'de Oyun arkadaşlarınıza UC göndermek veyatta onlara royale pass almak için sitemizi kullanabilirsiniz. Bilmeniz gerekenler şunlardır Pubg Mobile'de Arkadaşa UC Gönderebilirsiniz fakat hesabınızda olan UC'yi arkadaşınız için kullanamazsınız ancak kendiniz kulanabilirsiniz. Pubg Mobile oyununda hesabınıza yüklü olan UC ile sadece kendi hesabınız için alışveriş yapabilir veya Royale Pass Açabilirsiniz. Arkadaşınıza UC Göndermek için yapmanız ve bilmeniz gerekenler şunlardır.


Arkadaşınızın PUBG Mobile ID'si ile UC Epin veya PUBG Mobile UC Kategorimizden arkadaşınızın ID'sini yapıştırarak arkadaşınıza UC Gönderebilirsiniz. Elinizde bulunan E-Pin kodunu midasbuy üzerinden arkadaşınızın ID'sini yazarak arkadaşınıza UC gönderebilirsiniz. PUBG Mobile UC Gönderme işlemleri hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız web sitemizin içeriklerini takip edebilirsiniz eğer işlemi gerçekleştiremediyseniz canlı destek personellerimizden ürününüzü aktif ettirmeyi talep edebilirsiniz. Canlı destek görevlilerimiz PUBG Mobile UC Gönderme işleminizi sizden aldığı bilgiler doğrultusunda bir kaç dakika içerisinde ücretsiz olarak gerçekleştiricektir.

Son olarak'ta oyun içerisinden arkadaşınıza direkt kredi kartınız veya mobil ödeme ile UC gönderimi yapabilirsiniz.

read more...